Rokometni tabor

Rokometni klub POMURJE, z namenom popularizacije rokometa, športa in aktivnega preživljanja počitnic, v začetku letnih počitnic organizira

ROKOMETNI TABOR 2012
za otroke (deklice in dečke) letnika 2003 in starejše

Cilj tabora je, poleg osvojitve osnov rokometne igre oz. napredovanja v rokometnem znanju, predvsem zdravo in aktivno preživljanje prostega časa in druženje z vrstniki.
Tabor ni namenjen le bodočim rokometašem, ampak vsem otrokom, ki si želijo aktivno preživeti počitnice.
Pogumnejši bodo lahko na taboru prenočili, ko bodo pod budnim očesom usposobljenega pedagoškega kadra, čez dan pa jih bodo vodili usposobljeni trenerji rokometa in drugi strokovni sodelavci.

Tabor bo potekal v času od 2. do 6. julija 2012 na osnovni šoli Bakovci.

Športne aktivnosti bodo vodili usposobljeni trenerji z licencami. Rokometni sodniki jim bodo predstavili rokometna pravila na njim razumljiv način. Obiskali jih bodo tudi priznani slovenski rokometni trenerji in igralci.

Poleg športnih aktivnosti ne bodo imeli veliko prostega časa, saj jim bomo ponudili:
• spoznavanje in igranje ostalih športov (nogomet, bowling,…)
• družabne dogodke (kvizi, družabne igre, ogled filma, …)
• učenje tujega jezika (nemščina) in tekmovanje v matematiki
• izobraževalna predavanja (Varna raba interneta,… )
• različne druge dejavnosti (modelarstvo, čebelarstvo, vzgoja psov, ribolov, pohod v naravi, balonarstvo,…)

Druženje bomo končali z zaključnim piknikom s starši, ko jih bomo povabili na rokometno tekmo !

Cena: 50 EUR (drugi otrok 30 EUR)
Cena vključuje: 24 urno varstvo, hrano (3 obroke, 2. malici), brezalkoholno pijačo čez cel dan, športne, animacijske, izobraževalne in druge aktivnosti, nezgodno zavarovanje, spominsko majico, zgoščenko s slikami iz tabora

Dodatne informacije:

Prijavnico si lahko prenesete in natisnete tukaj, ter jo po navadni pošti pošljete na naslov kluba (RK Pomurje, Mladinska ulica 3, p.p. 74, 9000 Murska Sobota) ali pošljete zahtevane podatke na e-pošto Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

Končne informacije (urnik, način plačila,...) boste dobili naknadno.