• Dogajanje med polčasom, Radgona 2014
  • Ekipa2016_17-1
  • Kadeti 2019/20
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga
  • MDA 2019/20
  • Polne tribune
  • Ekipa 2018/19
  • Člani 2017/18 - 1
  • Pozdrav 2016/17
  • Člani 2019/20

Prispevki

Zaključek drugega dne

Med slike smo dodali slike iz drugega dne.
Današnji dan nam je zjutraj popestrila Slovenska vojska, ko je vsak dobil tudi darilo.
Še zadnjič smo imeli nemščino in se pripravili za jutrišnji test.

Na rokometnem treningu smo gostili priznanega trenerja mlajših selekcij Aleša Filipčiča, ki ima v svoji "zbirki" več kot 25 naslovov državnih prvakov z različnimi mlajšimi selekcijami, ter odlične rezultate kot trener ženske ekipe Pirana in trenerja vratarjev Aleša Anžiča, ki je trenutno trener vratarjev pri državnih prvakih rokometaših Velenja. Aleša sta nam pokazala osnove rokometne igre na katere moramo biti pozorni.

Po treningih smo imeli predavanje Varna raba interneta, ko nam je dr. Renato Lukač predstavil morebitne pasti uporabe interneta.
Po večerji pa so sledile še družabne igre, kjer je zmagala ekipa belih, drugo mesto so si razdelili rdeči in rumeni in četrti so bili črni.

Jutri pričakujemo strokovnjaka s področja motorike Branka Cunka, atletskega trenerja Robija Krefta, tekmovanje iz matematike, test iz nemščine in s tem nagradne vodne balone in zvečer še poslastico dvig z balonom.
Še vedno pa bosta v gosteh trenerja Aleša.