• Člani 2017/18 - 1
  • MDA 2019/20
  • Polne tribune
  • Kadeti 2019/20
  • Pozdrav 2016/17
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga
  • Ekipa2016_17-1
  • Člani 2019/20
  • Ekipa 2018/19
  • Dogajanje med polčasom, Radgona 2014

Prispevki

Zaključek 4. dne

Preden opišemo dogajanje 4. dne smo vam dolžni še opis popoldanskega dogajanja 3. dne.
Po kosilu in počitku (če se vojni z vodnimi baloni tako reče) smo imeli tekmovanje iz matematike. Sedaj že lahko povemo, da je 6 tekmovalcev doseglo maksimalno število točk. Po treningu, atletiki in večerji so sledili baloni.

Balonarji so nam razložili način letenja s toplozračnim balonom, vendar pa zaradi previsokih temperatur nismo preiskusili letenja z balonom. Kjub vsemu je bilo zanimivo. Dan smo zaključili s filmom.

4. dan se je kot ponavadi začel z jutranjo gimnastiko. Po zajtrku smo se o skupinah preiskusili v bowlingu in oddelali rokometni trening številka 7. Po kosilu in počitku smo imeli precej natrpan urnik. Najprej so nam predstavili vzgojo psov. Kuža pa nam je pokazal nekaj vaj.

Takoj po vrnitvi na osnovno šolo smo imeli predstavitev modelarstva z Društva modelarjev Pomurja. Najprej smo se naučili zakaj letalo leti, potem pa smo si izdelali svoj papirni avionček in tudi z njim tekmovali.
Namesto pohoda smo si izbrali ples in ogled filma in tako se bo zaključil predzadnji dan.

Jutri dopoldan nas še čakajo običajne naloge (gimnastika, zadnji trening (9)). Po kosilu sledi pospravljanje in zaključek tabora, ki bo izgledal približno takole, da se zberemo od 15:30 do 16:00 pred osnovno šolo Bakovci, staršem pokažemo kaj smo senaučili in se odpravimo na piknik k ribiškem domu.


Prišli so tudi novinarji

Več slik si lahko ogledate med slikami.