• Člani 2017/18 - 1
  • Polne tribune
  • Dogajanje med polčasom, Radgona 2014
  • Kadeti 2019/20
  • Člani 2019/20
  • Ekipa 2018/19
  • Pozdrav 2016/17
  • Ekipa2016_17-1
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga
  • MDA 2019/20

Prispevki

Zaključek rokometnega tabora

Zadnji dan rokometnega tabora nas je obiskala Anja Frešer, bivša igralka Krima, Slagelseja (Danska). Poleg igranja še v nekaterih slovenskih klubih je igrala še v Španiji, Grčiji in Turčiji. Z Olimpijo, Krimom in Slagelsejem je osvojila 3 evropske lovorike.

Dopoldan zadnjega dne je poleg pospravljanja minil v znanem ritmu: jutranja gimnastika, zajtrk, trening, kosilo.
Po počitku smo pričakali druženje z Anjo Frešer, ki nam povedala nekaj o sebi, pokazala nekaj rokometnega znanja, razdelila slike s podpisi, ter končno prihod staršev.

Na hitro smo jim skozi rokometne tekme pokazali kaj smo se naučili in se odpravili na zaključni piknik, kjer je vsak udeleženec dobil priznanje za udeležbo na taboru. Nekateri pa še priznanja za doseženo maksimalno število točk na matematične tekmovanju in testu iz nemškega jezika. Skupaj s starši, trenerji, vaditelji in igralci RK Pomurja smo se nakaj časa družili na pikniku in obljubili, da se večina drugo leto ponovno udeleži tabora.

Iz anket, ki smo jih razdelili otrokom in jih analizirali jih je bila velika večina zelo zadovoljnih, tako z trenerji, vaditelji, kakor z dejavnostmi in hrano.
Iz sprotnih komentarjev na Facebook strani v stilu "vsaka vam čast. glede na to da me otrok že dva dni ne pokliče, očitno res uživa." pa smatramo, da smo delali v dobro otrok!

Se vidimo drugo leto.