• Kadeti 2019/20
  • MDA 2019/20
  • Dogajanje med polčasom, Radgona 2014
  • Člani 2019/20
  • Ekipa2016_17-1
  • Ekipa 2018/19
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga
  • Člani 2017/18 - 1
  • Pozdrav 2016/17
  • Polne tribune

Prispevki

Krvodajalska akcija RK Pomurje 2013

Darovati kri je enostavna in nesebična gesta, ki od posameznika zahteva le malo, a naredi veliko. Podati roko sočloveku je čudovit občutek, ki te napolni z energijo – energijo, ki jo bodo predvsem igralci potrebovali na pripravah na novo sezono, ki potekajo ravno v tem času.

Igralci in vodstvo rokometnega kluba Pomurje so se ponovno udeležili krvodajalske akcije.
Dogovor o sodelovanju sploh ni bil potreben, saj so vsi, ki so se akcija lahko udeležili, bili takoj za udeležbo.


Zaradi službenih, šolskih obveznosti, dopustov in prejšnjih odvzemov se je akcije udeležilo nekoliko manj igralcev in članov. Tokrat sta bila na krvodajalski akciji dva novinca, en povratnik po dolgih letih, ter trije "stari mački".

Na koncu je sledila težko pričakovana malica, kjer smo ponovno sklenili, da le-ta humanitarna akcija ni bila zadnja in se je bomo v prihodnosti udeležili še v večjem številu.

Darovati kri je enostavna in nesebična gesta, ki od posameznika zahteva le malo, a naredi veliko. Podati roko sočloveku je čudovit občutek, ki te napolni z energijo – energijo, ki jo bodo predvsem igralci potrebovali na pripravah na novo sezono, ki potekajo ravno v tem času.