• Kadeti 2019/20
  • Polne tribune
  • Dogajanje med polčasom, Radgona 2014
  • MDA 2019/20
  • Člani 2017/18 - 1
  • Ekipa 2018/19
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga
  • Pozdrav 2016/17
  • Člani 2019/20
  • Ekipa2016_17-1

Prispevki

Veterani na turnirju v Veliki Nedelji

V športni dvorani Velika Nedelja je v soboto 12.4.2014 potekal mednarodni veteranski rokometni turnir, ki so ga letos petič zapovrstjo v okviru krajevnega praznika organizirali veterani rokometnega kluba Velika Nedelja.
Turnir je potekal v ženski in moški konkurenci.
V ženski konkurenci so se pomerile ekipe Ptuja, Koroške in hrvaškega Nedelišča. Zmagovalke med ženskami so bile veteranska rokometna ekipa iz Ptuja, pred ekipo iz Nedelišča na Hrvaškem, ki je pristala na drugem in ekipo s Koroške, ki je pristala na tretjem mestu. Ptujčanke pa se lahko pohvalijo tudi z naj-strelko Edito Pučko, ki je skupaj dosegla kar 8 golov.

Med moškimi pa ekipe Velika Nedelja, Ormož, Gorišnica, Ptuj, Koroška, Pomurje, Ribnica in Čakovec. Med moškimi ekipami so slavili veterani Velike Nedelje. Na drugem mestu so pristali rokometaški s Koroške in na tretjem veteranska rokometna ekipa Ormož. Zmagovalci – ekipa Velike Nedelje pa je imela v svojih vrstah tudi najuspešnejšega vratarja – Andreja Vaupotiča.

Pomurje se je v prvi tekmi pomerilo z ekipo Drave in izgubilo z rezultatom 10:6, v drugi tekmi so izgubili s kasnejšimi zmagovalci RK Velika Nedelja z 13:6 in v tekmi za 7. mesto pa so tesno izgubili z RK Čakovec 8:6.

Na turnirju so se srečali mnogi bivši rokometaši s katerimi so včasih bili nasprotniki ali celo soigralci...

Za Pomurje so nastopili in zadeli: Titan Dušan 6, Fefer Matej 4, Sapač Andi 2, Buzeti Simon 2, Žugelj Jože 2, Buzeti Anton 1, Kuhar Vojko 1, Kolmanko Dušan.