• Pozdrav 2016/17
  • MDA 2019/20
  • Ekipa2016_17-1
  • Člani 2019/20
  • Kadeti 2019/20
  • Člani 2017/18 - 1
  • Dogajanje med polčasom, Radgona 2014
  • Polne tribune
  • Ekipa 2018/19
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga

Prispevki

3. dan rokometnega tabora 2014

V sredo je po jutranjem urejanju, gimnastiki in zajtrku sledil skupen trening, saj jih je po treningu pričakalo reševalno vozilo, vendar ne iz razloga, da bi se kateremu od otrok kaj zgodilo, ampak, da bi jim predstavili delo reševalcev.

Popoldanski termin je bil rezerviran za odbojko na mivki, ter prvega gosta. Rokometaše je obiskal odličen bivši rokometaš Srečko Meolic, doma iz Bakovec. Meolic je bil mladinski  reprezentant Slovenije za katero je zbral 30 nastopov, bil je tudi na pripravah članske ekipe, vendar ga je takrat iz reprezentance izrinil znan rokometni reprezentant Roman Pungartnik. Meolic je igral za domačo Pomurko Bakovci do leta 1993, ko je odšel v Gorenje Velenje. Po štirih sezonah igranja je leta 1997 prišla prva poškodba kolena in rokometno kariero je moral, dosti prehitro, zaključiti. Srečko je vodil popoldanski trening.
Še pred večerjo je rokometni delegat in trener članske ekipe Pomurja Neno Potočnjak do potankosti otrokom predstavil rokometna pravila, ki so jih otroci zelo natančno poslušali.

Zvečer so si otroci organizirali tekmovanje "pokaži kaj znaš", kjer so najuspešnejši dobili nagrade.


Do konca rokometnega tabora sta samo še 2 dneva.

Čeprav je obnašanje otrok primerno jih bodo v četrtek obiskali policisti, ki bodo predstavili svoje delo in svoje delovne pripomočke. Zvečer pa se bodo otroci skupaj odpravili na bowling v Party Max v Mursko Soboto.

V petek, ob zaključku rokometnega tabora, pa pričakujemo še enega zanimivega gosta, trenerja Maribora Branika Marka Šibilo.