• Člani 2019/20
  • MDA 2019/20
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga
  • Pozdrav 2016/17
  • Polne tribune
  • Člani 2017/18 - 1
  • Kadeti 2019/20
  • Ekipa2016_17-1
  • Ekipa 2018/19
  • Dogajanje med polčasom, Radgona 2014

Prispevki

Nadaljevanje prvenstva v 2. DRL

Po preloženi tekmi zaradi slabega vremena prejšnji vikend se za rokometaše Pomurja začne spomladanski del prvenstva v petek 13.2.2015.

V zimskem premoru je v ekipi prišlo do nekaterih sprememb, saj so klub zapustili kar 4 igralci. Klub so zapustili Jernej Kramberger, ki je zaradi poškodbe rame odigral samo 2 tekmi, Gregor Gregorec, ki je s 44 zadetki bil 2. strelec moštva, vratar Klemen Krajnc in Jani Ščavničar. Slednji prestopil k Veliki Nedelji, ki nastopa v 1B ligi, ostali trije pa so prestopili k Arcont Radgoni.

Vodstvo kluba še vedno išče primerne okrepitve. Kljub vsemu pa smo mnenja, da lahko tudi z obstoječim kadrom lovimo 2. mesto, za katerim zaostajajo za 3 točke, ki vodi v višji rang tekmovanja. S tem bi dosegli cilj pred začetkom sezone, to je uvrstitev v 1B ligo.

Za dosego tega cilja bo potrebno poleg ekip, ki so v drugem delu prvenstvene lestvice, premagovati tudi ekipe iz vrha lestvice. In ekipa Jadrana 2009 Hrpelje Kozina, ki v petek prihaja v MurskO Soboto, je trenutno dve točki pred rokometaši Pomurja. V jesenskem delu so v Hrpeljah igrali neodločeno.

Derbi kroga med 3. in 4.uvrščeno ekipo bo v petek 13.2.2015 ob 20:00 v športni dvorani OŠ III v Murski Soboti.

Po petkovi odigrani tekmi v prvenstvu sledi teden dni premora, kar bodo rokometaši Pomurja s prijateljskimi tekmami izkoristili za čim boljšo pripravo pred nadaljevanjem prvenstva. Na 3. mednarodni rokometni turnir, ki se bo tokrat imenoval Žikijev memorial in bo 21.2.2015 so povabili ekipo Ludbrega iz Hrvaške, HIB Graz iz Avstrije, ter mladinsko ekipo RK Maribor Branik.
Turnir bo organiziran v spomin na znanega pomurskega rokometnega delavca Vlada Roškarja - Žikija, ki je umrl lani.