• Ekipa 2016/17 - 2

Rokometni tabor 2017

Rokometni klub POMURJE, z namenom popularizacije rokometa, športa in aktivnega preživljanja počitnic, ob koncu letnih počitnic ponovno, organizira

ROKOMETNI TABOR 2017
za otroke (deklice in dečke) letnika 2010 in starejše

Cilj tabora je, poleg osvojitve osnov rokometne igre oz. napredovanja v rokometnem znanju, predvsem zdravo in aktivno preživljanje prostega časa in druženje z vrstniki.
Tabor ni namenjen le bodočim rokometašem, ampak vsem otrokom, ki si želijo aktivno preživeti počitnice.
Otroci bodo v času tabora pod budnim očesom usposobljenega pedagoškega kadra (diplomanti Fakultete za šport) in licenciranih trenerjev rokometa, ter drugih strokovnih sodelavcev.

Tabor bo potekal v času od 21. do 25. avgusta 2017 na osnovni šoli Bakovci pri Murski Soboti med 8. in 16. uro. Po potrebi in dogovoru bo organiziran prevoz iz Murske Sobote.

Poleg športnih aktivnosti ne bodo imeli veliko prostega časa, saj jim bomo ponudili:
• spoznavanje in igranje ostalih športov (rokomet na mivki, nogomet, odbojka na mivki)
• družabne dogodke (kvizi, družabne igre, ogled filma, …)
• različne druge dejavnosti (ribolov, pohod v naravi,…)
• ogled in predstavitev podjetja Pomgrad
• predstavitve policisti, reševalci ali vojaki
obisk pomočnika selektorja slovenske reprezentance Uroša Šerbca, skupaj z bronasto medaljo iz svetovnega rokometnega prvenstva

Druženje bomo končali z obiskom Pustolovskega parka Bukovniško jezero !

Cena: 50 EUR (drugi otrok iz družine 30 EUR)
Cena vključuje: vključeno 8-urno varstvo, prevoz iz M. Sobote, športne, animacijske, izobraževalne in druge aktivnosti, spominska majica, zgoščenka s slikami iz tabora

Pohitite z prijavami (do 15.8.2017), saj bo število udeležencev omejeno!

Dodatne informacije:

Prijave: Prijavnico si lahko prenesete in natisnete tukaj, ter jo po navadni pošti pošljete na naslov kluba (RK Pomurje, Mladinska ulica 3, p.p. 74, 9000 Murska Sobota) ali pošljete zahtevane podatke na e-pošto Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

Zaradi lažje organizacije nam prijavnice pošljite najkasneje do 15.8.2017.

Tukaj si oglejte slike iz rokometnega tabora 2013.

Na strani www.rk-pomurje.si/tabor2014 so zbrane novice, slike iz rokometnega tabora 2014. Na strani www.rk-pomurje.si/tabor2013 so zbrane novice, slike iz rokometnega tabora 2013. Na www.rk-pomurje.si/tabor2012 pa novice in slike iz leta 2012.

Dodaj komentar

Varnostna koda