• Ekipa 2016/17 - 2

Krvodajalska akcija 2017

V rokometnem klubu Pomurje smo se ponovno odločili "darovati najdragocenejše, kar lahko podarimo". V času priprav na novo sezono 2017/18 smo se odločili, da bodo naredili dobrodelno gesto, ter na nek način vrnili nekaj okolju v katerem delujemo in se udeležili krvodajalske akcije. Akcija že 6. po vrsti.

Tokrat se akcije zaradi različnih obveznosti niso udeležili igralci, vendar nas je bilo kar 8 iz vodstva kluba.

Darovati kri je enostavna in nesebična gesta, ki od posameznika zahteva le malo, a naredi veliko. Podati roko sočloveku je čudovit občutek, ki te napolni z energijo – energijo, ki nas povezuje, ki nam da moč za doseg neverjetnega in motivacijo, da to pozitivno energijo podamo naprej drugim, kadar jo potrebujejo.

Dodaj komentar

Varnostna koda