• Ekipa 2016/17 - 2

Knjiga o 60-letnici rokometa v Pomurju

V rokometnem klubu Pomurje se zavedamo, da moramo tistim, ki bodo prišli za nami nekaj zapustiti.

Tako kot so nam zapustili rokometni zanesenjaki, ki so leta 1957 začeli z igranjem rokometa v deleži ob Muri.
Bilten, ki je postal knjiga, po našem mnenju, nosi neko športno in zgodovinsko vrednost in jo bo vsak bivši, sedanji ali bodoči rokometaš ali rokometašica rad prebral.

Poleg pregleda rokometa v Sloveniji, kronološkega pregleda zgodovine pomurskega moškega in ženskega rokometa smo zbrali zapiske klubov, ki so pustili svoj pečat v zgodovini pomurskega rokometa.

Posebej smo izpostavili 3 obdobja. Začetke igranja in organiziranosti ter velika uspeha rokometašev Poleta in Bakovec.
Velik del knjige predstavlja zbirka rezultatov vseh sezon v katerih so sodelovale pomurske moške in ženske članske rokometne ekipe.

Knjigo, ki jo je uredil član rokometnega kluba Pomurje Matej Fefer z naslovom 60-letnica rokometa v Pomurju si lahko prenesete na tej povezavi.

Dodaj komentar

Varnostna koda