21. krog 28-04-2018 20:00RK Pomurje 35 : 25RD Moškanjci - Gorišnica
20. krog 21-04-2018 19:00ŠD RK Mokerc - Ig 33 : 29RK Pomurje
19. krog 07-04-2018 19:00RK Pomurje 32 : 31RK Sevnica

Novice

Rokometni tabor 2018

Rokometni klub POMURJE, z namenom popularizacije rokometa, športa in aktivnega preživljanja počitnic, ob koncu letnih počitnic ponovno, organizira ROKOMETNI TABOR 2018za otroke (deklice in dečke) letn

2. turnir v cici in mini rokometu v tej sezoni

V soboto 12. maja 2018 je v Murski Soboti potekal še drugi turnir v cici in mini rokometu v tej sezoni. Skoraj 100 mladih rokometašic in rokometašev je bilo razdeljenih v 12 ekip. Sodelovale so ekipe

Pomurje zapravilo veliko priložnost

Neprepoznavni igralci Pomurja so zapravili veliko priložnost za napredovanje v 1B ligo. Ob porazu Ajdovščine, ki je v zadnjem krogu izgubila v domači dvorani, bi si z zmago priborili napredovanje. S t

Redni občni zbor RK Pomurje za 2017

Vse člane rokometnega kluba Pomurje vabimo na redni letni občni zbor za leto 2017, ki bo v petek 18.5.2018 ob 17:00 v vaško gasilskem domu Lemerje, Lemerje 14, 9201 Puconci.Vabilo z dnevnim redom je p

Pomurje šele v drugem polčasu zlomilo Gorišnico

Rokometaši Pomurja so v predzadnjem krogu brez večjih težav premagali ekipo Moškanjci Gorišnica z rezultatom 35:25 (15:15). Po izenačenem začetku do 4:4 so gostje dosegli 4 zaporedne zadetke in v 11.

Regularnost prvenstva v 2. DRL ?

Ob koncu sezone 2017/18 v 2. državni rokometni ligi za moške (za večino ekip sta do konca samo še 2 kroga) se pojavlja vprašanje o regularnosti celotnega prvenstva. Rokometni klub Pomurje, ki se še ve

V derbiju kroga Mokerc premagal Pomurje

V derbiju kroga so rokometaši Mokerca premagali ekipo Pomurja z rezultatom 33:29, kljub temu, da so gostje ob polčasu vodili 15:16. To je bila druga najtesnejša zmaga rokomerašev iz Iga. Bolje so zače

Tretja zaporedna zmaga za gol

Rokometaši Pomurja so še tretjo tekmo zapored začinili z infarktno končnico. Svojo četrto zaporedno zmago, tretjo za en gol, so dosegli proti ekipi Sevnice. Kljub vodstvu gostov v prvem polčasu z 17:1

Pomurje težje od pričakovanega dobilo pomurski rokometni derbi

Rokometaši Pomurja so se morali zelo potruditi, da so premagali zelo motivirano ekipo Arcont Radgone. V napeti končnici so bili boljši z razultatom 24:23, kljub vodstvu Radgone ob polčasu 13:10. Sreča

Turnir v cici in mini rokometu

V soboto je v Murski Soboti potekal turnir v cici in mini rokometu. Skupno 81 mladih rokometašic in rokometašev je bilo razdeljenih v 11 ekip. Pri cici rokometu so sodelovale 3 ekipe in sicer ekipa iz

Pomembna zmaga Pomurja v boju za vrh

Rokometaši Pomurja so v enem od derbijem 16. kroga po razburljivi končnici zasluženo premagali ekipo Alples iz Železnikov, ki je bila pred tekmo samo točko za Pomurjem. V domači dvorani so zmagali 28: