• Starejši dečki 2021/22
  • Polne tribune
  • Kadeti 2021/22
  • Ekipa 2018/19
  • Člani 2019/20
  • Dogajanje med polčasom, Radgona 2014
  • Kadeti 2019/20
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga
  • MDA 2019/20
  • Člani 2021/22
Člani - 2. državna rokometna liga Sezona 2022/2023

Državno prvenstvo - 2. državna rokometna liga.

Uv.
Ekipe
TekemZmagNeodlPoraziGoliGoli prejetiTočkKategorija
1 RK Drava Ptuj RK Drava Ptuj971130623415 
2 RK Kočevje860226923212 
3 RK Ajdovščina750221017710 
4 RK Kronos83232412608 
5 RK Arcont Radgona62221831776 
6 MRK Nova Gorica92162492835 
7 RK Pomurje RK Pomurje90092373320