• MDA 2019/20
  • Člani 2019/20
  • Dogajanje med polčasom, Radgona 2014
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga
  • Ekipa 2018/19
  • Kadeti 2019/20
  • Ekipa2016_17-1
  • Člani 2017/18 - 1
  • Pozdrav 2016/17
  • Polne tribune
Člani - 2. državna rokometna liga Sezona 2020/2021

Državno prvenstvo - 2. državna rokometna liga.

Uv.
Ekipe
TekemZmagNeodlPoraziGoliGoli prejetiTočkKategorija
1 RK Velika Nedelja110028232 
2 RK Radovljica Cerklje110028242 
3 RK Kronos110027232 
4 RD Škerjanc Jadran Hrp. K. RD Škerjanc Jadran Hrp. K.110026222 
5 RK Arcont Radgona0000000 
6 RD Moškanjci - Gorišnica0000000 
7 RK Ajdovščina100124280 
8 RK Pomurje RK Pomurje100123270 
9 RK Kočevje100122260 
10 RK Drava Ptuj RK Drava Ptuj100123280