• Člani 2019/20
  • Člani 2022/23
  • Starejši dečki 2021/22
  • Kadeti 2019/20
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga
  • MDA 2019/20
  • Dogajanje med polčasom, Radgona 2014
  • Člani 2021/22
  • Polne tribune

Rokometni tabor 2024


Prijavo lahko opravite na tej povezavi.
Člani - 2. državna rokometna liga Sezona 2022/2023
Print
1. krog 01-10-2022 19:00RK Pomurje 30 : 36RK Kronos
  01-10-2022 19:00RK Ajdovščina 30 : 22MRK Nova Gorica
  01-10-2022 19:00RK Kočevje 29 : 34RK Drava Ptuj

2. krog 08-10-2022 19:00RK Arcont Radgona 31 : 31RK Kronos
  08-10-2022 19:00MRK Nova Gorica 31 : 34RK Kočevje
  08-10-2022 19:00RK Drava Ptuj 37 : 27RK Pomurje

3. krog 15-10-2022 19:00RK Pomurje 31 : 35MRK Nova Gorica
  15-10-2022 19:00RK Kronos 33 : 26RK Drava Ptuj
  15-10-2022 19:00RK Ajdovščina 24 : 22RK Arcont Radgona

4. krog 22-10-2022 19:00RK Ajdovščina 26 : 29RK Kočevje
  22-10-2022 19:00RK Arcont Radgona 32 : 32RK Drava Ptuj
  22-10-2022 19:00MRK Nova Gorica 27 : 27RK Kronos

5. krog 28-10-2022 19:00RK Drava Ptuj 33 : 14MRK Nova Gorica
  28-10-2022 19:00RK Pomurje 22 : 31RK Ajdovščina
  28-10-2022 19:00RK Kočevje 31 : 30RK Arcont Radgona

6. krog 05-11-2022 19:00RK Ajdovščina 40 : 22RK Kronos
  05-11-2022 19:00RK Kočevje 41 : 23RK Pomurje
  05-11-2022 19:00RK Arcont Radgona 37 : 31MRK Nova Gorica

7. krog 12-11-2022 19:00RK Kronos 30 : 43RK Kočevje
  12-11-2022 19:00RK Drava Ptuj 35 : 27RK Ajdovščina
  12-11-2022 19:00RK Pomurje 28 : 31RK Arcont Radgona

8. krog 19-11-2022 19:00RK Kronos 40 : 29RK Pomurje
  19-11-2022 19:00RK Drava Ptuj 33 : 27RK Kočevje
  19-11-2022 19:00MRK Nova Gorica 25 : 32RK Ajdovščina

9. krog 26-11-2022 19:00RK Kronos - : - RK Arcont Radgona
  26-11-2022 19:00RK Pomurje 23 : 42RK Drava Ptuj
  26-11-2022 19:00RK Kočevje 35 : 25MRK Nova Gorica

10. krog 03-12-2022 19:00RK Arcont Radgona 26 : 35RK Ajdovščina
  03-12-2022 19:00RK Drava Ptuj 34 : 22RK Kronos
  03-12-2022 19:00MRK Nova Gorica 39 : 24RK Pomurje

11. krog 10-12-2022 19:00RK Kronos 26 : 26MRK Nova Gorica
  10-12-2022 19:00RK Drava Ptuj 37 : 23RK Arcont Radgona
  10-12-2022 19:00RK Kočevje 32 : 23RK Ajdovščina

12. krog 18-02-2023 19:00RK Ajdovščina 42 : 16RK Pomurje
  18-02-2023 19:00MRK Nova Gorica 25 : 32RK Drava Ptuj
  18-02-2023 19:00RK Arcont Radgona 29 : 36RK Kočevje

13. krog 25-02-2023 19:00RK Pomurje 25 : 35RK Kočevje
  25-02-2023 19:00MRK Nova Gorica 23 : 27RK Arcont Radgona
  25-02-2023 19:00RK Kronos 30 : 35RK Ajdovščina

14. krog 04-03-2023 19:00RK Ajdovščina 25 : 23RK Drava Ptuj
  04-03-2023 19:00RK Kočevje 33 : 26RK Kronos
  04-03-2023 19:00RK Arcont Radgona 34 : 24RK Pomurje