• Ekipa 2016/17 - 2
  • Dogajanje med polčasom, Radgona 2014
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga
  • Pozdrav 2016/17
  • Polne tribune
  • Ekipa2016_17-1
  • Člani 2017/18 - 1
Člani - 2. državna rokometna liga Sezona 2017/2018

Državno prvenstvo - 2. državna rokometna liga.

Uv.
Ekipe
TekemZmagNeodlPoraziGoliGoli prejetiTočkKategorija
1 ŠD RK Mokerc - Ig12110137927522 
2 RK Ajdovščina1281334632817 
3 RD Alples Železniki RD Alples Železniki1372438436416 
4 RK Pomurje RK Pomurje1363440336315 
5 RK Cerklje1151530431511 
6 RK Metlika1250735338610 
7 RD Moškanjci - Gorišnica1242634435110 
8 RK Sevnica1342734537910 
9 RK Velika Nedelja133373683959 
10 RK Arcont Radgona113082933116 
11 RK Kronos123272432956 

* Season bonus points
RK Kronos - -2