• Polne tribune
  • Dogajanje med polčasom, Radgona 2014
  • Ekipa 2016/17 - 2
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga
  • Pozdrav 2016/17
  • Ekipa2016_17-1
  • Člani 2017/18 - 1
Člani - 2. državna rokometna liga Sezona 2016/2017

Državno prvenstvo - druga rokometna liga.

Uv.
Ekipe
TekemZmagNeodlPoraziGoliGoli prejetiTočkKategorija
1 RD Škerjanc Jadran Hrp. K. RD Škerjanc Jadran Hrp. K.15150049638730 
2 RK Grosuplje16120446844224 
3 RK Ajdovščina16110545842422 
4 RK Velika Nedelja16110548745322 
5 RK Metlika1671846948415 
6 RK Pomurje RK Pomurje1670951249914 
7 RD Alples Železniki RD Alples Železniki1640124695018 
8 RK Arcont Radgona1621134034665 
9 RK Kronos1510143955012