• Polne tribune
  • Pozdrav 2016/17
  • Ekipa 2016/17 - 2
  • Ekipa2016_17-1
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga
  • Dogajanje med polčasom, Radgona 2014
  • Člani 2017/18 - 1
Člani - 2. državna rokometna liga Sezona 2017/2018

Državno prvenstvo - 2. državna rokometna liga.

Uv.
Ekipe
TekemZmagNeodlPoraziGoliGoli prejetiTočkKategorija
1 ŠD RK Mokerc - Ig870124919814 
2 RK Ajdovščina851222921811 
3 RK Pomurje RK Pomurje842224521710 
4 RD Alples Železniki RD Alples Železniki84132442339 
5 RK Cerklje84042302388 
6 RK Metlika94052582878 
7 RK Sevnica93242402528 
8 RD Moškanjci - Gorišnica83142512447 
9 RK Velika Nedelja82242122336 
10 RK Arcont Radgona82062082184 
11 RK Kronos82151561843 

* Season bonus points
RK Kronos - -2