• Dogajanje med polčasom, Radgona 2014
  • Ekipa 2016/17 - 2
  • Pozdrav 2016/17
  • Člani 2017/18 - 1
  • Ekipa2016_17-1
  • Polne tribune
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga
Člani - 2. državna rokometna liga Sezona 2017/2018

Državno prvenstvo - 2. državna rokometna liga.

Uv.
Ekipe
TekemZmagNeodlPoraziGoliGoli prejetiTočkKategorija
1 ŠD RK Mokerc - Ig20190165447738 
2 RK Ajdovščina20131655352827 
3 RK Pomurje RK Pomurje20113660555625 
4 RD Alples Železniki RD Alples Železniki20112756752924 
5 RK Cerklje Radovljica20111857055123 
6 RK Metlika20901157362918 
7 RD Moškanjci - Gorišnica20721156758516 
8 RK Sevnica20621252459214 
9 RK Kronos20721142549514 
10 RK Velika Nedelja20531254257913 
11 RK Arcont Radgona2030175235826 

* Season bonus points
RK Kronos - -2