• Polne tribune
  • Starejši dečki 2021/22
  • Člani 2021/22
  • Dogajanje med polčasom, Radgona 2014
  • Člani 2022/23
  • Člani 2019/20
  • Kadeti 2019/20
  • MDA 2019/20
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga

Rokometni tabor 2024


Prijavo lahko opravite na tej povezavi.
Člani - 2. državna rokometna liga Sezona 2023/2024
Print
1. krog 30-09-2023 19:00RK Maribor Branik 37 : 22RK Pomurje
  30-09-2023 19:00RK Kronos 25 : 29MRK Nova Gorica
  30-09-2023 19:00RK Arcont Radgona 34 : 34RK Sevnica
  30-09-2023 19:00RK Drava Ptuj 43 : 24RD Alples Železniki

2. krog 07-10-2023 19:00RK Sevnica 30 : 21RK Maribor Branik
  07-10-2023 19:00MRK Nova Gorica 27 : 15RD Alples Železniki
  07-10-2023 19:00RK Arcont Radgona 35 : 29RK Kronos
  07-10-2023 19:00RK Pomurje 22 : 41RK Drava Ptuj

3. krog 14-10-2023 19:00RD Alples Železniki - : - RK Pomurje
  14-10-2023 19:00RK Arcont Radgona 28 : 31MRK Nova Gorica
  14-10-2023 19:00RK Drava Ptuj 35 : 18RK Sevnica
  14-10-2023 19:00RK Maribor Branik 33 : 32RK Kronos

4. krog 21-10-2023 19:00RK Arcont Radgona 24 : 29RK Maribor Branik
  21-10-2023 19:00RK Sevnica 34 : 24RD Alples Železniki
  21-10-2023 19:00RK Drava Ptuj 45 : 27RK Kronos
  21-10-2023 19:00MRK Nova Gorica - : - RK Pomurje

5. krog 11-11-2023 19:00RK Pomurje - : - RK Sevnica
  11-11-2023 19:00RK Drava Ptuj 28 : 12RK Arcont Radgona
  11-11-2023 19:00RD Alples Železniki 28 : 36RK Kronos
  11-11-2023 19:00RK Maribor Branik 22 : 29MRK Nova Gorica

6. krog 18-11-2023 19:00MRK Nova Gorica 23 : 26RK Sevnica
  18-11-2023 19:00RK Arcont Radgona 31 : 28RD Alples Železniki
  18-11-2023 19:00RK Kronos - : - RK Pomurje
  18-11-2023 19:00RK Maribor Branik 25 : 37RK Drava Ptuj

7. krog 25-11-2023 19:00RK Drava Ptuj - : - MRK Nova Gorica
  25-11-2023 19:00RK Pomurje - : - RK Arcont Radgona
  25-11-2023 19:00RK Sevnica - : - RK Kronos
  25-11-2023 19:00RD Alples Železniki - : - RK Maribor Branik

8. krog 02-12-2023 19:00RD Alples Železniki - : - RK Drava Ptuj
  02-12-2023 19:00RK Sevnica - : - RK Arcont Radgona
  02-12-2023 19:00MRK Nova Gorica - : - RK Kronos
  02-12-2023 19:00RK Pomurje - : - RK Maribor Branik

9. krog 09-12-2023 19:00RK Drava Ptuj - : - RK Pomurje
  09-12-2023 19:00RK Kronos - : - RK Arcont Radgona
  09-12-2023 19:00RD Alples Železniki - : - MRK Nova Gorica
  09-12-2023 19:00RK Maribor Branik - : - RK Sevnica

10. krog 16-12-2023 19:00RK Kronos - : - RK Maribor Branik
  16-12-2023 19:00RK Pomurje - : - RD Alples Železniki
  16-12-2023 19:00RK Sevnica - : - RK Drava Ptuj
  16-12-2023 19:00MRK Nova Gorica - : - RK Arcont Radgona

11. krog 03-02-2024 19:00RD Alples Železniki - : - RK Sevnica
  03-02-2024 19:00RK Maribor Branik - : - RK Arcont Radgona
  03-02-2024 19:00RK Pomurje - : - MRK Nova Gorica
  03-02-2024 19:00RK Drava Ptuj - : - RK Kronos

12. krog 10-02-2024 19:00MRK Nova Gorica - : - RK Maribor Branik
  10-02-2024 19:00RK Kronos - : - RD Alples Železniki
  10-02-2024 19:00RK Sevnica - : - RK Pomurje
  10-02-2024 19:00RK Arcont Radgona - : - RK Drava Ptuj

13. krog 17-02-2024 19:00RK Pomurje - : - RK Kronos
  17-02-2024 19:00RK Drava Ptuj - : - RK Maribor Branik
  17-02-2024 19:00RK Sevnica - : - MRK Nova Gorica
  17-02-2024 19:00RD Alples Železniki - : - RK Pomurje

14. krog 09-03-2024 19:00MRK Nova Gorica - : - RK Drava Ptuj
  09-03-2024 19:00RK Arcont Radgona - : - RK Pomurje
  09-03-2024 19:00RK Kronos - : - RK Sevnica
  09-03-2024 19:00RK Maribor Branik - : - RD Alples Železniki