• Kadeti 2019/20
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga
  • Dogajanje med polčasom, Radgona 2014
  • Ekipa 2018/19
  • Polne tribune
  • Člani 2019/20
  • MDA 2019/20
  • Člani 2021/22
  • Kadeti 2021/22
  • Starejši dečki 2021/22

Naslednje tekme - člani

13. krog 25-02-2023 19:00 RK Pomurje- RK Kočevje
14. krog 04-03-2023 19:00 RK Arcont Radgona- RK Pomurje
Člani - 2. državna rokometna liga Sezona 2022/2023
Print
1. krog 01-10-2022 19:00RK Kočevje 29 : 34RK Drava Ptuj
  01-10-2022 19:00RK Ajdovščina 30 : 22MRK Nova Gorica
  01-10-2022 19:00RK Pomurje 30 : 36RK Kronos

2. krog 08-10-2022 19:00RK Arcont Radgona 31 : 31RK Kronos
  08-10-2022 19:00RK Drava Ptuj 37 : 27RK Pomurje
  08-10-2022 19:00MRK Nova Gorica 31 : 34RK Kočevje

3. krog 15-10-2022 19:00RK Pomurje 31 : 35MRK Nova Gorica
  15-10-2022 19:00RK Kronos 33 : 26RK Drava Ptuj
  15-10-2022 19:00RK Ajdovščina 24 : 22RK Arcont Radgona

4. krog 22-10-2022 19:00RK Arcont Radgona 32 : 32RK Drava Ptuj
  22-10-2022 19:00RK Ajdovščina 26 : 29RK Kočevje
  22-10-2022 19:00MRK Nova Gorica 27 : 27RK Kronos

5. krog 28-10-2022 19:00RK Drava Ptuj 33 : 14MRK Nova Gorica
  28-10-2022 19:00RK Pomurje 22 : 31RK Ajdovščina
  28-10-2022 19:00RK Kočevje 31 : 30RK Arcont Radgona

6. krog 05-11-2022 19:00RK Ajdovščina 40 : 22RK Kronos
  05-11-2022 19:00RK Kočevje 41 : 23RK Pomurje
  05-11-2022 19:00RK Arcont Radgona 37 : 31MRK Nova Gorica

7. krog 12-11-2022 19:00RK Pomurje 28 : 31RK Arcont Radgona
  12-11-2022 19:00RK Kronos 30 : 43RK Kočevje
  12-11-2022 19:00RK Drava Ptuj 35 : 27RK Ajdovščina

8. krog 19-11-2022 19:00RK Kronos 40 : 29RK Pomurje
  19-11-2022 19:00MRK Nova Gorica 25 : 32RK Ajdovščina
  19-11-2022 19:00RK Drava Ptuj 33 : 27RK Kočevje

9. krog 26-11-2022 19:00RK Kočevje 35 : 25MRK Nova Gorica
  26-11-2022 19:00RK Kronos - : - RK Arcont Radgona
  26-11-2022 19:00RK Pomurje 23 : 42RK Drava Ptuj

10. krog 03-12-2022 19:00MRK Nova Gorica 39 : 24RK Pomurje
  03-12-2022 19:00RK Arcont Radgona - : - RK Ajdovščina
  03-12-2022 19:00RK Drava Ptuj 34 : 22RK Kronos

11. krog 10-12-2022 19:00RK Drava Ptuj - : - RK Arcont Radgona
  10-12-2022 19:00RK Kočevje - : - RK Ajdovščina
  10-12-2022 19:00RK Kronos - : - MRK Nova Gorica

12. krog 18-02-2023 19:00RK Arcont Radgona - : - RK Kočevje
  18-02-2023 19:00MRK Nova Gorica - : - RK Drava Ptuj

13. krog 25-02-2023 19:00RK Pomurje - : - RK Kočevje
  25-02-2023 19:00MRK Nova Gorica - : - RK Arcont Radgona
  25-02-2023 19:00RK Kronos - : - RK Ajdovščina

14. krog 04-03-2023 19:00RK Arcont Radgona - : - RK Pomurje
  04-03-2023 19:00RK Kočevje - : - RK Kronos
  04-03-2023 19:00RK Ajdovščina - : - RK Drava Ptuj