11. krog 16-12-2017 18:00 RK Pomurje- RK Kronos
12. krog 03-02-2018 19:00 RK Pomurje- RK Velika Nedelja
13. krog 10-02-2018 19:00 RK Ajdovščina- RK Pomurje
14. krog 17-02-2018 19:00 RK Metlika- RK Pomurje

9. krog 02-12-2017 19:30RK Pomurje 27 : 31ŠD RK Mokerc - Ig
8. krog 25-11-2017 19:00RK Sevnica 31 : 31RK Pomurje
7. krog 18-11-2017 19:30RK Pomurje 29 : 20RK Arcont Radgona
5. krog 04-11-2017 19:00RD Alples Železniki 32 : 29RK Pomurje

Novice

Visoka zmaga Pomurja na pomurskem rokometnem derbiju

Na pomurskem rokometnem derbiju pred okrog 250 gledalci med Pomurjem in Arcont Radgono je Pomurje zmagalo z rekordno razliko. Tekmo so domači vzeli zelo resno, ter zmagali z rezultatom 34:24 (18:12).

Napoved velikega pomurskega rokometnega derbija

V petek 28. novembra ob 20:30 je ponovno na sporedu pomurski rokometni derbi. Tekma bo zaradi zasedenosti športne dvorane na OŠ III izjemoma v petek. Domače Pomurje je trenutno na 5. mestu prvenstvene

Pomurje izgubilo v Trbovlju

Veliko tehničnih napak Pomurja, odlična obramba in hitra igra Rudarja so razlogi za drugi zaporedni poraz Pomurja. V Trbovlju jih je zasluženo premagal domači Rudar z rezultatom 34:29 (18:13). Do 10.

Pomurje izgubilo derbi kroga proti vodilni Krim Olimpiji

Igralcem Pomurja ni uspelo premagati vodeče ekipe 2. DRL. V Murski Soboti so bili boljši gostje iz Ljubljane, ki so po napeti končnici zmagali z rezultatom 28:31 (15:13). Prvi zadetek so sicer dosegli

Sanjski 1. polčas dovolj za zmago v Radovljici

Pomurski igralci so v Radovljici po odličnem prvem polčasu, ko so vodili za +11, v drugem rutinirano pripeljali tekmo do konca in zasluženo zmagali z rezultatom 24:31 (6:17). V prvem polčasu do igralc

Prvi poraz Pomurja v letošnji sezoni

Pomurje je na težkem gostovanju v Sežani prvič izgubilo. Boljši do bili rokometaši Mitol Sežane, ki so zmagali z rezultatom 28:25 (12:9). Tekmo so boljše odprli gostujoči rokometaši iz Murske Sobote.,

Prvoligaš Trimo Trebnje pričakovano boljši od Pomurja

V Murski Soboti se je ponovno odigral prvoligaški rokomet. V 1/16 finala pokala Slovenije je ekipa Pomurja gostila prvoligaša Trimo Trebnje. Pričakovano so bili boljši gostje z rezultatom 21:35 (10:18

Pomurje še vedno ostaja neporaženo

Ekipa Pomurja je tudi v 3. krogu ostala neporažena in s tem na 1. mestu. Očitno pa nadaljuje tradicijo zmag za gol iz prejšnje sezone, ko so kar 7-krat zmagali za gol. Tudi tokrat so bili boljši od ek

Pomurje osvojilo točko v Hrpeljah

Pomurje je na gostovanju pri RD Jadran 2009 Hrpelje Kozina osvojilo točko. Zadetek so dosegli po izteku 60 minut iz 7metrovke. Rezultat je bil 24:24 (10:9). Prva 2 zadetka so dosegli domačini, ki so n

Pomurje sezono začelo z zmago

Rokometni klub Pomurje je novo rokometno sezono pred približno 100 gledalci začel z zmago. V domači dvorani so bili boljši od RK Ajdovščina z rezultatom 29:23 (14:11).Na tekmi so gostovale tudi nogoma

Začenja se rokometna sezona v 2. DRL

V soboto se bo začela nova sezona 2014/15 v 2. državni rokometni ligi (DRL) za moške. Med njimi ponovno nastopa rokometni klub Pomurje. Po spremembah tekmovalnega sistema v 1. NLB Leasing ligi in 1B d