11. krog 16-12-2017 18:00 RK Pomurje- RK Kronos
12. krog 03-02-2018 19:00 RK Pomurje- RK Velika Nedelja
13. krog 10-02-2018 19:00 RK Ajdovščina- RK Pomurje
14. krog 17-02-2018 19:00 RK Metlika- RK Pomurje

9. krog 02-12-2017 19:30RK Pomurje 27 : 31ŠD RK Mokerc - Ig
8. krog 25-11-2017 19:00RK Sevnica 31 : 31RK Pomurje
7. krog 18-11-2017 19:30RK Pomurje 29 : 20RK Arcont Radgona
5. krog 04-11-2017 19:00RD Alples Železniki 32 : 29RK Pomurje

Novice

Pravljična 7. zmaga Pomurja za en gol

Igralci Pomurja so ponovno poskrbeli za infarktno končnico tekme z RK Krim Olimpija, ki so jo ponovno dobili za 1 gol. Zmagali so z izidom 28:17 (13:15).Domači igralci Pomurja so začeli slabo, saj so

Poškodbe preprečile boljši izid v Hrpeljah

Pomurski rokometni derbi je terjal svoj davek, saj je zelo razredčil ekipo Pomurja. Pomurje je izgubilo v Hrpeljah proti RD Jadran 2009 Hreplje Kozina z rezultatom 36:32 (18:15). Kljub razredčeni ekip

Derbi upravičil vsa pričakovanja

Veliki pomurski rokometni derbi na katerem se je zbralo okrog 300 gledalcev je upravičil sloves velike tekme. Zmagovalec pa je bil odločen nekaj sekund pred koncem. Pomurje se je na najlepši možni nač

Veliki pomurski rokometni derbi

V soboto 29.3.2014 se v Murski Soboti obeta velik športni dogodek. Po velikih uspehih slovenskih rokometnih moštev v Evropi je čas tudi za rokometno predstavo v Murski Soboti. Na sporedu je veliki pom

Zdesetka ekipa Pomurja daleč od zmage proti vodilnemu Kopru

Ekipa Pomurja, kjer so manjkali kar 4 igralci ni bila kos razpoloženim Koprčanom, ki so v domači dvorani zmagali z rezultatom 40:21 (20:12). Ekipa Zorana Jovičiča je začela odlično in povedla z rezult

Starši odigrali tekmo z dečki mlajših selekciji

Igralce mlajših selekcij so v petek na treningu presenetili starši, ki so z njimi odigrali prijateljsko tekmo. Igralci niso vedeli za tekmo zato, je bilo presenečenje toliko večje. Starši so pokazali

Konec zmagovalnega niza

Igralci Pomurja so po 4 zaporednih zmagah tokrat morali priznati premoč drugega na lestvici ekipo Črnomlja. Goste so zmagali z 29:40 (13:19). Že v začetku tekme so goste iz Črnomlja pokazali, da jih z

Pomurje zmagalo v Škofljici za gol

Pomurje nadaljuje zmagovalni niz, ter premaguje sedaj tudi ekipe iz vrha lestvice. V Škofljici so po odlični igri premagali, do takrat drugouvrščeno, Škofljico z rezultatom 37:36. V polčasu so vodili

Pomurje ponovno zmagalo - 3. zapored

Igralci Pomurja nadaljujeno zmagovalni niz. Tokrat so v domači dvorani premagali ekipo Mitol Sežane z rezultatom 34:27 (14:13) in se povzpeli na 9. mesto prvenstvene lestvice. Začetek tekme je bil pop

Pomurje zmagalo v Ajdovščini za gol

Igralci Pomurja so v štirih dneh drugič zmagali v gosteh. Tokrat so premagali šestouvrščeno ekipo Ajdovščine z rezultatom 24:23, kljub zaostanku ob polčasu za -5 (8:13). Ekipo Ajdovščine so že drugič

Pomurje zmagalo v Kočevju

Zaostalo tekmo 14. kroga je Pomurje odigralo med tednom in sicer v Kočevju. Pomurje je premagalo zadnjeuvrščeno ekipo Grča Kočevje z rezultatom 23:28 (11:14). Tokrat so na celotni tekmi dobili toliko