11. krog 16-12-2017 18:00 RK Pomurje- RK Kronos
12. krog 03-02-2018 19:00 RK Pomurje- RK Velika Nedelja
13. krog 10-02-2018 19:00 RK Ajdovščina- RK Pomurje
14. krog 17-02-2018 19:00 RK Metlika- RK Pomurje

9. krog 02-12-2017 19:30RK Pomurje 27 : 31ŠD RK Mokerc - Ig
8. krog 25-11-2017 19:00RK Sevnica 31 : 31RK Pomurje
7. krog 18-11-2017 19:30RK Pomurje 29 : 20RK Arcont Radgona
5. krog 04-11-2017 19:00RD Alples Železniki 32 : 29RK Pomurje

Novice

Minimalni poraz s četrtouvrščeno ekipo

V tekmi 11. kroga je ekipa Pomurja izgubila z ekipo RK Moškanjci-Gorišnica z 28:30. Tekmo so bolje začeli gostujoči igralci, ki so vodili za gol ali dva, vendar so jih domači ujeli na 3:3 in 7:7. Nato

Za poraz usoden drugi polčas

V 9. krogu 2. državne rokometne lige za moške je ekipa Pomurja doma pred približno 100 gledalci izgubila z ekipo Brežic z 19:25. Po izenačenem prvem polčasu, ko je bil rezultat kar 8x izenačen sta si

Pomurski derbi brez zmagovalca

Pomurski derbi med Arcont Radgona in Pomurjem v Radencih ni prinesel zmagovalca. Vsaka ekipa je dobila po en polčas. Po tekmi preobrata in napeti končnici je bil končni rezultat neodločen 32:32. Pozdr

Prva zmaga

Očitno Pomurju ležijo ekipe iz zgornjega dela lestvice - po točki z Dravo so tokrat po izenečani tekmi zabeležili prvo zmago nad takrat 4. uvrščenim Črnomljom. 12 sekund pred koncem je Mesarec postavi

Poraz proti prvouvrščeni ekipi

V petek so igralci Pomurja igrali proti prvouvrščeni ekipi Slovenj Gradec 2011, ki so upravičili vlogo favorita. V prvem polčasu so se igralci Pomurja, ki so bili zaradi manjših poškodb in drugih obve

Nepričakovan domači poraz, prva mladinska zmaga

Igralci Pomurja so doma nepričakovano izgubili z, do takrat zadnjeuvrščeno, mladinsko ekipo Rudarja. V slabi tekmi je Rudar izkoristil nezbranost in slabo igro domačih. Za poraz ni opravičila, saj svo

Drugi gostujoči poraz

Ekipa Pomurja je doživela drugi poraz na gostovanju na Igu pri tamkajšnji ekipi RK Mokerc – Ig. Pred polno dvorano je bila tekma dokaj izenačena, kar priča rezultat ob polčasu 12:11.V 6. minuti nadalj

Prva osvojena točka

Rokometaši Pomurja so po zelo zanimivi in napeti končnici osvojili prvo točko v prvi domači tekmi. S točko so samo delno zadovoljni, saj niso izkoristili ponujene priložnosti za zmago. Prvi polčas so

Prva zmaga ?

V soboto 8.10.2011 ob 19.00 se na prvi domači tekmi prvenstva ponuja možnost za prvo zmago v prvenstvu. Nasprotnik Pomurja je RK Drava Ptuj. Z ekipo Drave smo v pripravljalnem obdobju odigrali kar 3 p

Preveč tehnični napak

V prvem krogu so igralci Pomurja gostovali v Novi Gorici. Najdaljše gostovanje se ni končalo po pričakovanjih. V prvem polčasu so zaostajali za 3 gole (13:16) in imeli vse možnosti za morebiten preobr

Tekme mlajših dečkov in mladincev

V nedeljo 2.10.2011 bosta tekmi selekcij mlajših dečkov in mladincev. Mlajši dečki se bodo v 2. krogu pomerili z ekipo Maribor Branika. tekma se bo začela ob 9:30. Mladinci pa se bodo ob 11.00 v 1. kr