22. krog 05-05-2018 19:00RK Kronos 29 : 22RK Pomurje
21. krog 28-04-2018 20:00RK Pomurje 35 : 25RD Moškanjci - Gorišnica
20. krog 21-04-2018 19:00ŠD RK Mokerc - Ig 33 : 29RK Pomurje
19. krog 07-04-2018 19:00RK Pomurje 32 : 31RK Sevnica

Novice

Drugouvrščena Ajdovščina zmagala v zadnji minuti

Rokometaši Pomurja so izgubili tekmo proti Ajdovščini, ter izgubili stik z vrhom prvenstvene lestvice. Gostje so bili boljši z rezultatom 33:35, kljub vodstvu domačih 20:17 v polčasu. Foto: Jure Zaune

Pomurje med 8. najboljšimi rokometnimi ekipami Slovenije

Rokometaši Pomurja so v 1/8 finala pokala Slovenije še enkrat presenetili favorizirane nasprotnike. Tokrat so presenetljivo, ampak po prikazanem na parketu popolnoma zasluženo, premagali trenutno peto

Pomurje zmagalo na pomurskem rokometnem derbiju

Ekipa Pomurja je opravičila vlogo favorita in prepričljivo premagala domačo ekipo Arcont Radgona z rezultatom 19:28 (10:12). Že v začetku tekme se je videlo, da bo to borbena tekma za vsako žogo. Gost

Drugi zaporedni poraz Pomurja

Rokometaši Pomurja so v domači dvorani ponovno dobili skoraj 40 zadetkov. Ekipa Velike Nedelje je zmagala z rezultatom 35:39 (17:19). Tekmo so boljše začeli goste iz Velike Nedelje, ki so že v 4. minu

Pomurje drugič izgubilo

Ekipa Pomurja se v 5. krogu vrača iz gostovanja v Metliki s porazom, drugim v tej sezoni. Tokrat so bili boljši rokometaši Metlike, ki so zmagali z 35:26 (16.13). Rezultat ni pravi pokazatelj stanja n

Pomurje nadaljuje z zmagovitim nizom

Ekipa Pomurja je v izredno razburljivi tekmi premagala še enega bivšega 1B ligaša. Tokrat je bila boljša od RD Alples Železniki z rezultatom 27:26 (15:14). Z zmago so se rokometaši Pomurja povzpeli na

Presenetljiva zmaga Pomurja

Ekipa Pomurja je pripravila presenečenje in v 1/16 finala pokala premagala favorizirano ekipo RK Radeče Papir Nova. Domači so bili boljši z rezultatom 28:26 (14:11). Foto: fotolens.si Začetek tekme je

Zmaga Pomurja v Kočevju

Rokometaši Pomurja so nekoliko težje od pričakovanega zmagali v Kočevju z rezultatom 32:28 (18:21). Začetek tekme je bil dokaj izenačen do rezultata 6:5 za domače v 8. minuti. Sledil je delni izid 0:4

Zaslužena zmaga Pomurja proti bivšemu 1B ligašu

Rokometaši Pomurja so po boljšem drugem polčasu premagali bivšega 1B-ligaša RK Grosuplje z rezultatom 31:27 (17:17). Nekoliko boljše so tekmo začeli goste, ki so povedli 1:3, vendar so domači v 9. min

Poraz Pomurja v uvodnem krogu

Rokometaši Pomurja so v 1. krogu druge lige v domači soboški dvorani izgubili proti moštvu Jadrana 2009 iz Hrpelj-Kozine s 36 : 40 (18 : 19). Foto: Borut Bencak (www.bencak.com) Prvi polčas se je igra

Žreb 1/16 finala pokala

Rokometaši Pomurja so še pred začetkom prvenstva dobili nasprotnika v 1/16 finala pokala. Po zmagi nad RK Kronos v 1. krogu, je sedaj na vrsti mnogo močnejši nasprotnik in sicer ekipa RK Radeče Papir