6. krog 20-10-2018 19:00 RK Radeče - Papir Nova- RK Pomurje
7. krog 10-11-2018 19:00 RK Pomurje- RK Krško
8. krog 16-11-2018 19:00 RD Herz Šmartno- RK Pomurje
9. krog 24-11-2018 19:00 RK Pomurje- RD Rudar

5. krog 13-10-2018 19:00RK Pomurje 31 : 34RK Brežice
4. krog 06-10-2018 19:00RK Slovenj Gradec 2011 37 : 26RK Pomurje
3. krog 29-09-2018 19:00RK Pomurje 27 : 29RK Drava Ptuj
2. krog 20-09-2018 19:30ŠD Škofljica Pek. Pečjak 35 : 25RK Pomurje

Novice

Presenetljiva zmaga Pomurja

Ekipa Pomurja je pripravila presenečenje in v 1/16 finala pokala premagala favorizirano ekipo RK Radeče Papir Nova. Domači so bili boljši z rezultatom 28:26 (14:11). Foto: fotolens.si Začetek tekme je

Zmaga Pomurja v Kočevju

Rokometaši Pomurja so nekoliko težje od pričakovanega zmagali v Kočevju z rezultatom 32:28 (18:21). Začetek tekme je bil dokaj izenačen do rezultata 6:5 za domače v 8. minuti. Sledil je delni izid 0:4

Zaslužena zmaga Pomurja proti bivšemu 1B ligašu

Rokometaši Pomurja so po boljšem drugem polčasu premagali bivšega 1B-ligaša RK Grosuplje z rezultatom 31:27 (17:17). Nekoliko boljše so tekmo začeli goste, ki so povedli 1:3, vendar so domači v 9. min

Poraz Pomurja v uvodnem krogu

Rokometaši Pomurja so v 1. krogu druge lige v domači soboški dvorani izgubili proti moštvu Jadrana 2009 iz Hrpelj-Kozine s 36 : 40 (18 : 19). Foto: Borut Bencak (www.bencak.com) Prvi polčas se je igra

Žreb 1/16 finala pokala

Rokometaši Pomurja so še pred začetkom prvenstva dobili nasprotnika v 1/16 finala pokala. Po zmagi nad RK Kronos v 1. krogu, je sedaj na vrsti mnogo močnejši nasprotnik in sicer ekipa RK Radeče Papir

Ekipa za sezono 2016/2017

Rokometaši Pomurja bodo za 10 dni začeli prvenstvo v 2. državni rokometni ligi za moške. V soboto 8.oktobra 2016, v 1. krogu 2. DRL, prihaja v Mursko Soboto ekipa RD Jadran 2009 Hrpelje Kozina.Pomurje

Pomurje od -6 do zmage v 1. krogu pokala

Rokometaši Pomurja so odigrali zadnjo tekmo od šestih v prvem krogu pokala Slovenije. V domači dvorani so premagali RK Kronos z minimalno zmago 33:32, kljub zaostanku 15:19 ob polčasu. Začetek tekme j

Rokometaši Pomurja z zmago in porazom na turnirju

Rokometni klub Pomurje se je udeležil turnirja v Gorišnici, kjer je poleg domače Gorišnice nastopila še Arcont Radgona. Foto: Jure Banfi V prvi tekmi je domače Gorišnica premagala RK Arcont Radgona z

Krvodajalska akcija 2016

Igralci in uprava rokometnega kluba Pomurje smo se ponovno odločili "darovati najdragocenejše, kar lahko podarimo". V času priprav na novo sezono 2016/17 so se odločili, da bodo naredili dobrodelno ge

Pomurje začenja sezono že v sredini septembra

V prostorih Rokometne zveze Slovenije je potekal žreb 1. kroga Pokala Slovenije za moške, v katere se bo 12 ekip borilo za vstop med 32 najboljših v tem tekmovanju.Branilec naslova je RK Celje Pivovar