11. krog 16-12-2017 18:00 RK Pomurje- RK Kronos
12. krog 03-02-2018 19:00 RK Pomurje- RK Velika Nedelja
13. krog 10-02-2018 19:00 RK Ajdovščina- RK Pomurje
14. krog 17-02-2018 19:00 RK Metlika- RK Pomurje

9. krog 02-12-2017 19:30RK Pomurje 27 : 31ŠD RK Mokerc - Ig
8. krog 25-11-2017 19:00RK Sevnica 31 : 31RK Pomurje
7. krog 18-11-2017 19:30RK Pomurje 29 : 20RK Arcont Radgona
5. krog 04-11-2017 19:00RD Alples Železniki 32 : 29RK Pomurje

Novice

Rokometaši Pomurja izgubili proti Rudarju

Domači rokometaši Pomurja so izgubili tekmo 6. kroga proti Rudarju iz Trbovelj z rezultatom 26:34 (13:16).Do rezultata 3:3 v 5. minuti je bil rezultat še izenačen. Sledil je prvi štiri minutni mrk dom

Domači rokometaši Pomurja so izgubili tekmo 6. kroga proti Rudarju iz Trbovelj z rezultatom 26:34 (13:16). Negativna statistika proti Rudarju tako ostaja. Do rezultata 3:3 v 5. minuti je bil rezultat

Rokometaši Pomurja zasluženo zmagali

V 5. krogu so rokoemtaši Pomurja premagali mlado ekipo Radovljice z rezultatom 32:26 (13:12). Obe ekipi sta tekmo začeli nekoliko nervozno. Prvi zadetek je padel šele v 4. minuti. Vse je kazalo, da bo

1/16 finala pokala Slovenije 2015

Rokometni klub Pomurje je dobil nasprotnika v 1/16 finala pokala Slovenije. To bo ekipa Brežic, ki trenutno drži visoko 4. mesto v 1B rokometni ligi. Brežice so v 1/32 finala pokala presenetili prvoli

Vpis na brezplačno vadbo rokometa

Rokometni klub POMURJE še vedno vpisuje nove člane (osnovnošolske otroke), ki jih veseli igra z žogo oz. atraktivni ekipni šport - ROKOMET. Brezplačna vadba poteka na OŠ III vsak vsak četrtek od 17:00

Oslabljeno Pomurje izgubilo v Metliki

Pomurje je na gostovanju v Metliki izgubilo z rezultatom 32:26 (16:12).Pomurci so se na najdaljše gostovanje v Metliko podali brez dveh vratarjev. Poškodovan Kous in bolan Hameršak nista mogla pomagat

Pomurje od -7 do zaslužene točke

Rokometaši Pomurja so na prvi domači tekmi v novi sezoni osvojili točko proti ekipi Ajdovščine. Kljub zaostanku 16:21 v polčasu, kasneje že za -7 (18:25) so si uspeli priigrati točko, ki pa bi jo lahk

Minimalni poraz Pomurja v Veliki Nedelji

Bivši 1B ligaš Velika Nedelja je v domači dvorani premagal ekipo Pomurje iz Murske Sobote. Ekipi sta se v pripravljalnem obdobju že srečali in razlika je bila identična - 2 gola v korist domačih. Tokr

Pomurje v 1/16 finala pokala Slovenije

Rokometni klub Pomurje je napredoval v 1/16 finala pokala Slovenije. V ponedeljek 28.9. je bil v prostorih Rokometne zveze opravljen žreb 1/32 finala pokala. Izžrebano je bilo 5 parov. Najzanimivejši