22. krog 29-03-2019 19:00 RD Rudar- RK Pomurje
23. krog 06-04-2019 19:00 RK Pomurje- RK Ajdovščina
24. krog 27-04-2019 19:00 ŠD RK Mokerc - Ig- RK Pomurje
25. krog 10-05-2019 19:00 RK Pomurje- RD Butan plin Izola

21. krog 23-03-2019 19:00RK Pomurje 25 : 28RD Herz Šmartno
20. krog 16-03-2019 19:00RK Krško 29 : 13RK Pomurje
19. krog 09-03-2019 19:00RK Pomurje 33 : 32RK Radeče - Papir Nova
18. krog 02-03-2019 19:00RK Brežice 29 : 25RK Pomurje

Novice

Pomurje med 8. najboljšimi rokometnimi ekipami Slovenije

Rokometaši Pomurja so v 1/8 finala pokala Slovenije še enkrat presenetili favorizirane nasprotnike. Tokrat so presenetljivo, ampak po prikazanem na parketu popolnoma zasluženo, premagali trenutno peto

Pomurje zmagalo na pomurskem rokometnem derbiju

Ekipa Pomurja je opravičila vlogo favorita in prepričljivo premagala domačo ekipo Arcont Radgona z rezultatom 19:28 (10:12). Že v začetku tekme se je videlo, da bo to borbena tekma za vsako žogo. Gost

Drugi zaporedni poraz Pomurja

Rokometaši Pomurja so v domači dvorani ponovno dobili skoraj 40 zadetkov. Ekipa Velike Nedelje je zmagala z rezultatom 35:39 (17:19). Tekmo so boljše začeli goste iz Velike Nedelje, ki so že v 4. minu

Pomurje drugič izgubilo

Ekipa Pomurja se v 5. krogu vrača iz gostovanja v Metliki s porazom, drugim v tej sezoni. Tokrat so bili boljši rokometaši Metlike, ki so zmagali z 35:26 (16.13). Rezultat ni pravi pokazatelj stanja n

Pomurje nadaljuje z zmagovitim nizom

Ekipa Pomurja je v izredno razburljivi tekmi premagala še enega bivšega 1B ligaša. Tokrat je bila boljša od RD Alples Železniki z rezultatom 27:26 (15:14). Z zmago so se rokometaši Pomurja povzpeli na

Presenetljiva zmaga Pomurja

Ekipa Pomurja je pripravila presenečenje in v 1/16 finala pokala premagala favorizirano ekipo RK Radeče Papir Nova. Domači so bili boljši z rezultatom 28:26 (14:11). Foto: fotolens.si Začetek tekme je

Zmaga Pomurja v Kočevju

Rokometaši Pomurja so nekoliko težje od pričakovanega zmagali v Kočevju z rezultatom 32:28 (18:21). Začetek tekme je bil dokaj izenačen do rezultata 6:5 za domače v 8. minuti. Sledil je delni izid 0:4

Zaslužena zmaga Pomurja proti bivšemu 1B ligašu

Rokometaši Pomurja so po boljšem drugem polčasu premagali bivšega 1B-ligaša RK Grosuplje z rezultatom 31:27 (17:17). Nekoliko boljše so tekmo začeli goste, ki so povedli 1:3, vendar so domači v 9. min

Poraz Pomurja v uvodnem krogu

Rokometaši Pomurja so v 1. krogu druge lige v domači soboški dvorani izgubili proti moštvu Jadrana 2009 iz Hrpelj-Kozine s 36 : 40 (18 : 19). Foto: Borut Bencak (www.bencak.com) Prvi polčas se je igra

Žreb 1/16 finala pokala

Rokometaši Pomurja so še pred začetkom prvenstva dobili nasprotnika v 1/16 finala pokala. Po zmagi nad RK Kronos v 1. krogu, je sedaj na vrsti mnogo močnejši nasprotnik in sicer ekipa RK Radeče Papir

Ekipa za sezono 2016/2017

Rokometaši Pomurja bodo za 10 dni začeli prvenstvo v 2. državni rokometni ligi za moške. V soboto 8.oktobra 2016, v 1. krogu 2. DRL, prihaja v Mursko Soboto ekipa RD Jadran 2009 Hrpelje Kozina.Pomurje