22. krog 05-05-2018 19:00RK Kronos 29 : 22RK Pomurje
21. krog 28-04-2018 20:00RK Pomurje 35 : 25RD Moškanjci - Gorišnica
20. krog 21-04-2018 19:00ŠD RK Mokerc - Ig 33 : 29RK Pomurje
19. krog 07-04-2018 19:00RK Pomurje 32 : 31RK Sevnica

Novice

Redni občni zbor RK Pomurje

Vse člane rokometnega kluba Pomurje vabimo na redni letni občni zbor, ki bo v torek 8.12.2015 ob 19:00 v v DOSOR Dom starejših občanov, Prisojna cesta 4a, 9252 Radenci.Vabilo z dnevnim redom je pripet

Pomurje brez možnosti v Hrpeljah

Oslabljena ekipa Pomurja je bila brez možnosti za zmago v Hrpeljah pri Jadranu 2009. Domačini so bili boljši z rezultatom 41:29 (20:12). Pomurje je na gostovanje na primorsko odšlo samo z 10. igralci.

Namenitev dela dohodnine 2015

Spoštovani ljubitelji rokometa ! Rokometni klub Pomurje se na vseh področjih trudi pridobiti finančna sredstva za nemoteno delovanje. Večino sredstev pridobimo s sponzorji in donatorji, nekaj prispeva

Rokometaši Pomurja izgubili proti Rudarju

Domači rokometaši Pomurja so izgubili tekmo 6. kroga proti Rudarju iz Trbovelj z rezultatom 26:34 (13:16).Do rezultata 3:3 v 5. minuti je bil rezultat še izenačen. Sledil je prvi štiri minutni mrk dom

Domači rokometaši Pomurja so izgubili tekmo 6. kroga proti Rudarju iz Trbovelj z rezultatom 26:34 (13:16). Negativna statistika proti Rudarju tako ostaja. Do rezultata 3:3 v 5. minuti je bil rezultat

Rokometaši Pomurja zasluženo zmagali

V 5. krogu so rokoemtaši Pomurja premagali mlado ekipo Radovljice z rezultatom 32:26 (13:12). Obe ekipi sta tekmo začeli nekoliko nervozno. Prvi zadetek je padel šele v 4. minuti. Vse je kazalo, da bo

1/16 finala pokala Slovenije 2015

Rokometni klub Pomurje je dobil nasprotnika v 1/16 finala pokala Slovenije. To bo ekipa Brežic, ki trenutno drži visoko 4. mesto v 1B rokometni ligi. Brežice so v 1/32 finala pokala presenetili prvoli

Vpis na brezplačno vadbo rokometa

Rokometni klub POMURJE še vedno vpisuje nove člane (osnovnošolske otroke), ki jih veseli igra z žogo oz. atraktivni ekipni šport - ROKOMET. Brezplačna vadba poteka na OŠ III vsak vsak četrtek od 17:00

Oslabljeno Pomurje izgubilo v Metliki

Pomurje je na gostovanju v Metliki izgubilo z rezultatom 32:26 (16:12).Pomurci so se na najdaljše gostovanje v Metliko podali brez dveh vratarjev. Poškodovan Kous in bolan Hameršak nista mogla pomagat

Pomurje od -7 do zaslužene točke

Rokometaši Pomurja so na prvi domači tekmi v novi sezoni osvojili točko proti ekipi Ajdovščine. Kljub zaostanku 16:21 v polčasu, kasneje že za -7 (18:25) so si uspeli priigrati točko, ki pa bi jo lahk

Minimalni poraz Pomurja v Veliki Nedelji

Bivši 1B ligaš Velika Nedelja je v domači dvorani premagal ekipo Pomurje iz Murske Sobote. Ekipi sta se v pripravljalnem obdobju že srečali in razlika je bila identična - 2 gola v korist domačih. Tokr