• MDA 2019/20
  • Člani 2019/20
  • Člani 2022/23
  • Starejši dečki 2021/22
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga
  • Člani 2021/22
  • Polne tribune
  • Dogajanje med polčasom, Radgona 2014
  • Kadeti 2019/20

Rokometni tabor 2024


Prijavo lahko opravite na tej povezavi.

Prispevki

PRESTAVLJENO: Žikijev memorial 2022

ZARADI EPIDEMIOLOŠKE SITUACIJE V DRŽAVI JE ŽIKIJEV MEMORIAL PRESTAVLJEN !

Rokometni klub Pomurje organizira Žikijev memorial 2022. To je 10. zaporedni mednarodni rokometni turnir. Zaradi epidemioloških razmer turnir tokrat ne bo mednarodni in bodo poleg domačega Pomurja nastopili dve ekipi iz Velike Nedelje: člani, ki se borijo za vstop v 1B ligo, ter veterani, ki so leta 2016 bili evropski veteranski podprvaki.

Turnir je organiziran v spomin na dolgoletnega pomurskega rokometnega delavca Vlada Roškarja – Žikija.

Turnir bo v soboto 29.1.2022 v športni dvorani OŠ III v Murski Soboti od 10:00 naprej.

Začetek turnirja bo ob 10.00 s prvenstveno tekmo med kadetskima ekipama RK Pomurje in RK Velike Nedelje. Na žalost so morali zaradi okužb in karanten odpovedati še prijateljsko tekmo med starejšimi dečki. Sledi tekma RK Pomurje in RK Old Bulls (veterani iz Velike Nedelje). Ob 12:00 je uradna otvoritev in takoj po otvoritvi tekma med dvema ekipama Velike Nedelje: članske in veteranov.

Upamo, da se bo sestavila veteranska ženska ekipa iz Pomurja in ženska ekipa iz Ptuja. Zadnja tekma je med starimi znanci, med RK Pomurje in RK Velika Nedelja. Na koncu sledi podelitev pokalov ekipam, ter najboljšemu igralcu, vratarju in strelcu. 

Članska ekipa Rokometnega kluba Velika Nedelja je vodilna ekipa 2. DRL in samo čudež lahko prepreči njihovo napredovanje v 1.B ligo.

RK Old Bulls oz. veteranska ekipa Rokometnega kluba Velike Nedelje je eden od bolje organiziranih veteranskih ekip v Sloveniji. Leta 2016 se na evropske veteranskem prvenstvu osvojili 2. mesto.

Rokometni klub Pomurje, trenutno zaseda 8. mesto v 2. državni rokometni ligi.

Uradna otvoritev turnirja, bo ob 12:00., ko se bomo z nekaj besedami spomnili na človeka, ki je v veliki meri pripomogel, da je Pomurje z velikimi črkami zapisano na rokometnem zemljevidu Slovenije.

Po zadnji tekmi bo razglasitev rezultatov, ko bodo izbrani tudi najboljši strelec, najboljši igralec in najboljši vratar turnirja.

Vabljeni na že 10. po vrsti mednarodni rokometni turnir, kjer se bodo na sporedu zanimive tekme.