• Ekipa 2016/17 - pokal zmaga
  • Kadeti 2021/22
  • Ekipa 2018/19
  • Dogajanje med polčasom, Radgona 2014
  • Starejši dečki 2021/22
  • Polne tribune
  • Kadeti 2019/20
  • MDA 2019/20
  • Člani 2019/20
  • Člani 2021/22
Člani - 2. državna rokometna liga Sezona 2021/2022

Državno prvenstvo - 2. državna rokometna liga.

Uv.
Ekipe
TekemZmagNeodlPoraziGoliGoli prejetiTočkKategorija
1 RK Velika Nedelja15150043031030 
2 RK Ajdovščina16102446542722 
3 RD Škerjanc Jadran Hrp. K. RD Škerjanc Jadran Hrp. K.1692547642820 
4 MRK Nova Gorica1581642941417 
5 RK Kočevje1581641441417 
6 RK Arcont Radgona1652945144012 
7 RK Kronos1551943145111 
8 RK Pomurje RK Pomurje1632114285158 
9 RK Drava Ptuj RK Drava Ptuj1611143334583